Egyszobás lakás Szombathelyen a Domus közelében

7 Nyomtatás Ajánlás Facebook

Eladó lakás Szombathely kedvelt városrészén, a Derkovits-lakótelepen!

Helység: Szombathely, Derkovits lakótelep
Ingatlan típusa: negyedik emeleti társasházi lakás
Alapterület: 42 m2 lakás(4 m2 erkély)
Szobaszám: 1 szoba + étkező
Költözhető: azonnal
Ingatlan állapota: részben felújított
Kilátás és tájolás: keleti
Komfortfokozat: komfortos
Fűtés: gázkonvektor
Parkolás: utcán ingyenesen
Egyéb extrák:
panelprogram
redőny
saját tároló

Eladásra kínálunk egy 42 m²-es, részben felújított állapotú téglalakást a negyedik emeleten. Az ingatlan ideális mindazok számára, akik alacsony fenntartási költségekkel rendelkező otthont keresnek kiváló közlekedési lehetőségekkel.

A lakás a Domus üzletközpont közelében található, így pár perc sétáraelérhető élelmiszerboltok, zöldség-gyümölcs, pékség, orvosi rendelő, gyógyszertár, posta, minden, ami a hétköznapi élethez szükséges. Elosztása praktikus: egy tágas nappali, egy fürdőszoba, valamint egy erkély várja új tulajdonosát. Az étkezővel egybenyitott konyhában felújított konyhabútort találunk. A lakás redőnyözött, és a műanyag nyílászáróknak köszönhetően kiváló hő- és hangszigetelést biztosít. Az épület külső hőszigeteléssel rendelkezik, ami tovább csökkenti a fűtési költségeket.

A tárolási lehetőségek is remekül megoldottak, hiszen a lakáshoz tartozik egy saját tároló, valamint beépített szekrények is segítenek a rendezettség fenntartásában. Az ingatlan része volt a panelprogramnak, így a korszerűsítések már megtörténtek.

Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget, legyen Ön az első, aki megtekinti ezt a kényelmes és otthonos lakást! Ideális választás egyedülállóknak, pároknak vagy akár befektetőknek is.

Keressen bizalommal a részletekért és időpont-egyeztetésért!

Finta András

Finta András

Ingatlanértékesítő
Szombathely
+36 (30) 416 8387
Észrevétel a hirdetéssel kapcsolatban
Egy ingatlanos naplója